wiadomosc
AgnieszkaKazimierczak

Radca Prawny

Specjalizuję się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym i ochronie danych osobowych. W ramach kompleksowej obsługi prawnej zajmuje się analizą i sporządzaniem umów, wdrażaniem dokumentacji prawnej dla branży nowych technologii oraz e-commerce, sporządzaniem opinii prawnych, przeprowadzaniem audytów zgodności i wdrażaniem odpowiednich procedur w firmach prowadzonych przez klientów.

telefonmailLinkedin
Agnieszka

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2019 r. rozpoczęłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. W 2022 r. po zdanym egzaminie radcowskim zostałam wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez OIRP Wrocław.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam we wrocławskich kancelariach, gdzie zajmowałam się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych w imieniu poszkodowanych w sporach z ubezpieczycielami, pomocą prawną w zakresie prawa gospodarczego i turystycznego oraz wdrażaniem procedur związanych z ochroną danych osobowych w przedsiębiorstwach.

W Kancelarii zajmuję się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. W szczególności odpowiadam za wsparcie branży e-commerce i nowych technologii, a także zajmuję się przygotowaniem dokumentacji prawnej dla aplikacji mobilnych. Specjalizuję się również w obszarze ochrony danych osobowych, oferując wdrażanie procedur zgodności z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) w przedsiębiorstwach oraz prowadząc szkolenia w tym zakresie.

Przy współpracy z klientami dbam o to, aby proponowane rozwiązania były nie tylko zgodne z prawem, ale również dostosowane do profilu działalności i celów biznesowych. 

W wolnym czasie podróżuję lub sięgam po dobrą książkę.

Jestem komplementariuszem w ENSIS Kancelaria Radców Prawnych Kazimierczak, Bończak, Błaszkowski i Wspólnicy sp.k.

Napisz do nas!

sprawdźmy jak możemy Ci pomóc